Engicon Poland

Grupa Engicon projektuje, produkuje i dostarcza wyposażenie stalowe oraz rozwiązania „pod klucz” dla najbardziej skomplikowanych potrzeb przemysłowych. Obsługujemy szeroki zakres przemysłów z rozległą ekspertyzą w zakresie energetyki odnawialnej i konwencjonalnej, przechowywaniu i przesyłaniu ładunków oraz przemysłu ropy i gazu na całym świecie.

Engicon spółka z o.o. jest Polskim oddziałem Grupy Engicon. Engicon spółka z o.o. może skorzystać z potencjału wiedzy oraz siły operacyjnej Grupy Engicon. Dzięki dołączeniu do tego polskiej lokalizacji Engicon spółka z o.o. może obsługiwać lokalny rynek z niezbędną uwagą.

Geldof

Geldof jest głównym europejskim dostawcą ‘zintegrowanych rozwiązań stalowych’ dla magazynowania, gospodarowania i przetwarzania ładunków suchych, płynnych i gazowych. Mamy solidne referencje w realizacji:

  • Projektów związanych z magazynowaniem i gospodarowaniem ładunkami suchymi
  • Zbiorników magazynowych, terminali zbiornikowych i serwisowaniu zbiorników
  • Zbiorników ciśnieniowych i wyposażenia procesowego

Realizujemy również szereg innych rozwiązań inżynierskich, które często wymagają kombinacji wysokiego stopnia kompetencji w zróżnicowanych obszarach technicznych.

Mamy znakomitą historię zarówno wyprodukowanego sprzętu jak i projektów w pełnym zakresie znanych ze swojej jakości, funkcjonalności i trwałości. Nasza lokalizacja w sąsiedztwie rzeki Leie daje nam dostęp do portu w Antwerpii i Gandawie.

Klienci odnajdują w Geldof niezawodnego dostawcę rozwiązań i elastycznego partnera, który myśli w synchronizacji z nimi i naprawdę troszczy się o ich projekty w ich wszystkich wymiarach. Zgodnie z naszą metodologią napędzaną wartościami skupiamy się głównie na konkretnych potrzebach naszego klienta. Ponadto zrównoważony rozwój jest podstawą w filozofii naszej firmy.

Engicon Sp. z o.o.
Mianowice 3A
63-600 Kepno
Poland

T +48 62 791 2840
F +48 62 791 2841
info@engicon.pl